Święto szkoły Teatrzyk Pieczemy muffinki Turnieje tenisa stołowego Wiersze o Janie Pawle II W straży pożarnej Bal Wszystkich Świętych Wycieczka edukacyjna 11 listopada Moc śniadania 11 listopada-klasy IV-VIII Piosenka religijna i patriotyczna Przegląd piosenki patriotycznej i wojskowej Rodzinka jak malinka Mikołajki Wizyta w konsulacie św. Mikołaja Hodujemy kryształy Andrzejki Dzień Kredki i Dzień Misia Mazurolandia Sukces w tenisie stołowym Wigilijka Jasełka Akcja misyjna Zbiórka żywności plan lekcji_II semestr Pocztówkowe pozdrowienia Bezpieczne ferie Bal Teatrzyk Po prostu Ty Dzień Babci i Dziadka DBI Zajęcia na lodowisku Turniej piłki halowej Światowy Dzień Kota Dzień Języka Ojczystego Dzień Ziemi-konkurs Święto Konstytucji 3 Maja w 0-III Majowe święta Patriotyczni przedszkolacy Witaj majowa jutrzenko Świadome przedszkolaki

Wydarzenia 2019/2020

Jasełka

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości, radości, przebaczania, ale także jest to czas refleksji. Aby podkreślić wyjątkowy charakter świąt, uczniowie naszej szkoły, jak co roku pod opieką p. Bożeny Mączyńskiej, wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe.  W czwartek 19 grudnia uczniowie klasy młodszych w budynku w Sokolicy, a 20 grudnia uczniowie klas starszych w budynku w Kinkajmach. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii, młodzi aktorzy mogli wcielić się w rolę Maryi, Józefa, trzech Króli, podróżować wraz z pasterzami, składając dary swego serca maleńkiej Dziecinie.  Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.

Po występach zostały rozstrzygnięty konkurs na „Świątecznego Anioła” w e wszystkich klasach oraz drugi konkurs w klasach IV – VIII na „Świąteczną Choinkę”.  Przyniesione prace były tak piękne, że wprowadziły komisję konkursową w zakłopotanie. W rezultacie wszystkie prace zostały wyróżnione i nagrodzone.

Bożena Mączyńska

Zapraszamy do zdjęć