Bal karnawałowy

Tuż przed feriami zimowymi dzieci z klas 0-III uczestniczyły w balu karnawałowym. Wszyscy  przyszli na bal przebrani. Tańczyli więc królowie i królowe, kowboje, wróżki, księżniczki, piraci, diabły i  inne postaci z dziecięcych bajek. Za pracę włożoną w przebranie dzieci dostały nagrody w postaci gum do żucia i cukierków. Wszyscy chętnie brali udział w konkursach i zabawach tanecznych. Tańczono w kapeluszu, pod liną, w parach, z piłką, na gazetach. Furorę robiły niezawodne "kaczuchy".  W każdej klasie czekały na dzieci pyszne poczęstunki.

Zapraszamy do zdjęć

Anna Kopytko