Konkursy ogólnopolskie Konkursy wojewódzkie Konkursy powiatowe Konkursy miejsko-gminne Konkursy gminne Konkursy szkolne

Konkursy-sukcesy 2013/14

Konkursy ogólnopolskie

1. I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym „Klio” – Julia Taranowicz.
  2. Laureat ogólnopolskiego konkursu w ramach kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł” w 2013 r. – Wiktoria Naskiewicz.
  3. Laureaci ogólnopolskich konkursów, zorganizowanych w ramach tegorocznej edycji kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł: Marcel Zych – konkurs  ulotkowy „Hop na narty” oraz Sandra Skabara i Maja Binkul – konkurs plastyczno-literacki ,,Mój czas”.
  4. Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” – Natalia Gołąb.
  5. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi” – Natalia Drężek.
  6. Udział uczniów w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”, w kategorii „Żaczek”.
  7. Udział uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Mały ratownik z miasta i wsi – żyjemy zdrowo i bezpiecznie z Fundacją Ratujmy Życie”.
  8. Udział uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie!”