Podręczniki bezpłatne

Harmonogram wprowadzania bezpłatnego dostępu do podręczników, materiałów edukacyjnych oraz materiałów ćwiczeniowych, przeznaczonych do obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego uczniom szkół podstawowych.

Rok szkolny 2014/2015

Klasa I           Bezpłatny podręcznik zapewniony przez MEN; Dotacja na podręcznik lub materiał edukacyjny do j. obcego nowożytnego; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa II        Możliwość dofinansowania kosztów zakupu podręczników w ramach   programu ”Wyprawka szkolna”.

Klasa III      Możliwość dofinansowania kosztów zakupu podręczników w ramach rządowego programu ”Wyprawka szkolna”.

Klasa IV        bez zmian

Klasa V           bez zmian

Klasa VI         Możliwość dofinansowania kosztów zakupu podręczników w ramach rządowego programu ”Wyprawka szkolna”.

Rok szkolny 2015/2016

Klasa I           Bezpłatny podręcznik otrzymany ze szkoły; Dotacja na podręcznik lub materiał edukacyjny do j. obcego nowożytnego; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa II           Bezpłatny podręczniki zapewniony przez MEN; Dotacja na podręcznik lub materiał edukacyjny do j. obcego nowożytnego; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa III       Możliwość dofinansowania kosztów zakupu podręczników w ramach rządowego programu ”Wyprawka szkolna”.

Klasa IV         Dotacja na podręczniki lub materiały edukacyjne; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa V                 bez zmian

Klasa VI               bez zmian

Rok szkolny 2016/2017

Klasa I                 Bezpłatny podręcznik otrzymany ze szkoły; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa II                 Bezpłatny podręcznik otrzymany ze szkoły; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa III       Bezpłatny podręcznik zapewniony przez MEN; Dotacja na podręcznik lub materiał edukacyjny do j. obcego nowożytnego; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa IV         Podręczniki lub materiały edukacyjne otrzymane ze szkoły; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa V          Dotacja na podręczniki lub materiały edukacyjne; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa VI               bez zmian

Rok szkolny 2017/2018

Klasa I                 Bezpłatny podręcznik zapewniony przez MEN; Dotacja na podręcznik lub materiał edukacyjny do j. obcego nowożytnego; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa II                 Bezpłatny podręcznik otrzymany ze szkoły; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa III            Bezpłatny podręcznik otrzymany ze szkoły; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa IV               Podręczniki lub materiały edukacyjne otrzymane ze szkoły; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa V          Podręczniki lub materiały edukacyjne otrzymane ze szkoły; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.

Klasa VI         Dotacja na podręczniki lub materiały edukacyjne; Dotacja na materiały ćwiczeniowe.