Wydarzenia 2016/17

Ślubowanie klasy I

30 września 2016r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Sokolicy odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy pierwszej.

W pierwszej części spotkania zaproszeni goście i rodzice obejrzeli występ artystyczny w wykonaniu pierwszaków. Następnie Pani Dyrektor, Urszula Petrykowska i wychowawca klasy, pani Danuta Kaliszuk przystąpiły do pasowania na ucznia. Każdy pierwszoklasista otrzymał   na pamiątkę  „Akt Pasowania”.

W drugiej części  goście oraz koleżanki i koledzy z klas 0 – III wręczyli  bohaterom tego dnia przygotowane przez siebie upominki.

Dzień był pełen emocji i radości zarówno dla "świeżo upieczonych" uczniów  szkoły jak ich rodziców.

Na dobry początek życzymy samych piątek i szóstek!