Nawigacja

Ślubowanie klasy I Klasa III w piekarni Święto szkoły Szkolny ogródek Bal jesienny Pamiętamy o 1 listopada Ogródek dydaktyczny Zdrowe śniadanie Warmiolandia Święto Niepodległości Mali ratownicy Dzień Babci i Dziadka Prelekcja o zdrowiu Dzień Kobiet Ślubowanie LOP Konkurs językowy Konkurs matematyczny klas II i III Warsztaty profilaktyczne Mówimy o autyzmie Ogródek dydaktyczny Ozdabiamy pisanki Konkurs matematyczny klas IV-VI Kangur matematyczny Wycieczka pociągiem

Wydarzenia 2016/17

Ślubowanie klasy I

  30 września 2016r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Sokolicy odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy pierwszej.

    W pierwszej części spotkania zaproszeni goście i rodzice obejrzeli występ artystyczny w wykonaniu pierwszaków. Następnie Pani Dyrektor, Urszula Petrykowska i wychowawca klasy, pani Danuta Kaliszuk przystąpiły do pasowania na ucznia. Każdy pierwszoklasista otrzymał   na pamiątkę  „Akt Pasowania”.

    W drugiej części  goście oraz koleżanki i koledzy z klas 0 – III wręczyli  bohaterom tego dnia przygotowane przez siebie upominki.

    Dzień był pełen emocji i radości zarówno dla "świeżo upieczonych" uczniów  szkoły jak ich rodziców.

   Na dobry początek życzymy samych piątek i szóstek!

Zapraszamy do albumu fotograficznego

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sokolicy
    Sokolica 10
    11-200 Bartoszyce
  • (+48) 89 761 51 56 (Sokolica)
    (+48) 89 761 68 64 (Kinkajmy)

Galeria zdjęć